Additional information
| Wattage | 150W |
|---|---|
| Current | 12.5AMP |
| Input Voltage | 170V~250VAC |
| Operating Temperature | -20°C – 50°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Dimension | 210mm (L) * 68.5mm (W) * 43 (H) @ 1020g |
| Surge Protection | 1.5kV |
| Certifications | CE, EMC, IEC, ROHS, SANS |
| Lifespan | 30,000 Hours |
| Warranty | 2 Years |